Pomagamy Wyeliminować Nieskuteczny Marketing Zwiększając Zyski
i Twój Wolny Czas!

Nasi przyszli klienci w tym momencie są sfrustrowani swoim życiem biznesowym, któremu poświęcają długie godziny. W wielu przypadkach przedsiębiorcy rozpoczynają swoją działalność bez wiedzy, która jest krytycznie ważna w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu odnoszącego sukcesy. Ta sytuacja prowadzi do dobrze znanego momentu, gdzie przedsiębiorca tworzy dla siebie miejsce pracy. Wkrótce staje się sfrustrowany, przytłoczony i zmęczony pracą w wymiarze 80 godzin tygodniowo be wymiernych rezultatów.

Z kim pracujemy:

Dążymy do dostarczenia rozwiązań, które umożliwią przedsiębiorczym, ale przepracowanym właścicielom biznesów na  szybkie poprawienie rentowności, wyeliminowanie nieefektywnych działań  i usystematyzowania ich firm. W efekcie naszym celem jest, abyś zarabiał więcej pieniędzy, spędzał mniej czasu w biurze (a więcej czasu z rodziną) … w czasie gdy w Twoim biznesie wszystko działa (i rozwija się) wg planu.

Wielu ludzi zostało przyciągniętych przez obietnicę wolności jaką daje styl życia przedsiębiorcy, przekonanych o tym, że wystarczy postawić „pierwszy krok” aby wszystko samo się ułożyło.  rzeczywistość budzi ich w momencie, gdy zdają sobie sprawę, że ciężko pracują dla swojego biznesu – a nie ich biznes dla nich, spędzają coraz mniej czasu z rodziną i niemal wcale z przyjaciółmi  a ich biznes i tak stoi w miejscu choć ciągle jest co robić. Stworzyli dla siebie nigdy nie kończącą się PRACĘ od której starali się uciec zakładając własny biznes…

Naszym celem jest  pomoc tym przedsiębiorcą :

  • generować większe zyski
  • mieć więcej wolnego czasu, który mogą poświecić rodzinie
  • oraz stworzyć biznes, który nie wymaga ich aktywnego udziału we własnym rozwoju

Chcemy aby mogli oni spędzić więcej czasu którym dysponują na cieszenie się swoim życiem oraz szczęśliwymi chwilami ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Pomagamy im w odzyskaniu kontroli nad swoim życiem, upewniając się, że ich biznes realizuje 110 % swojego potencjału przy możliwie minimalnej aktywnej obecności w nim swoich właścicieli, tak by mogli swobodnie realizować swoje marzenia…

Kim Jest Marcin Sobociński?

Marcin Sobociński

Z zamiłowania przedsiębiorca oraz konsultant w zakresie rozwoju biznesu i marketingu bezpośredniego. Na co dzień właściciel firm i projektów specjalizujących się w online marketingu oraz nowoczesnych technologiach dla przedsiębiorców.

Uczestnik niezliczonych szkoleń, warsztatów i seminariów światowych ekspertów biznesu, marketingu, sprzedaży i online marketingu. Należy do amerykańskich Internet Marketing Association oraz Direct Marketing Association.

Współpracował w ramach rozwoju firm, kampaniach promocyjnych, tworzeniu info produktów, organizacji, promocji i obsługi eventów z takimi postaciami jak Brian Tracy, Blair Singer, Alex Mandosian, Bob Proctor, dr Robert Rohm, Jack Canfield, Colin Rose i inni.

Był doradcom zarządów takich firm,  jak Brian Tracy International czy Accelerated Learning International Ltd. Wiceprezes spółki wydawniczej Audiolearning. Obecnie doradca zarządu w spółce Vitta Tech.